SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 250 000 €
(9 766 € / m²)
Prodaja
2
1
128 m²
Avenida da República, Lisboa

spalnica2
površina128 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

No centro de Lisboa, mais precisamente , no coração das Avenidas Novas, cresce um
edifício emblemático, o Bocage 65 , localizado na Avenida do Barbosa...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

Avenida da República, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Nações II

Podobni oglasi