SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
750 000 €
(5 859 € / m²)
Prodaja
3
2+
128 m²
Rua Fernanda Botelho, Lisboa

spalnica3
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

 O apartamento está inserido num prédio de luxo com duas frentes e dois elevadores. Totalmente remodelado, com uma área generosade 140m2 é constituído...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Rua Fernanda Botelho, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Collection Vantagem City

Podobni oglasi