SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 750 €
(6 175 € / m²)
Prodaja
2
1
73 m²
Rua Augusta, Lisboa

spalnica2
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento T2 com uma área privativa de 73m2. Lisboa é uma cidade que encanta quem a visita.  O apartamento da Rua Augusta, está situado no coração d...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Rua Augusta, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vantagem Oeste

Podobni oglasi