SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 400 000 €
(8 537 € / m²)
Prodaja
4
2+
164 m²
Avenida da Liberdade, Lisboa

spalnica4
površina164 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

T4+1 Triplex Apartment, located on Rua da Glória, in Lisbon. Next to Avenida da Liberdade, this apartment presents itself as an independent house, all...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Visoki stropiLeseni podKaminPralni strojRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 486 dni
Posodobljeno: 485 dni

Lokacija

Avenida da Liberdade, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KW Area

Podobni oglasi