SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
840 000 €
(7 636 € / m²)
Prodaja
3
2+
110 m²
Avenida do Índico, Lisboa

spalnica3
površina110 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Viver numa das torres mais emblemáticas do Parque das Nações é possível neste fantástico duplex na torre de São Rafael.Este apartamento é composto por...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaOpremljenoLeseni podVisoki stropiNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 491 dni

Lokacija

Avenida do Índico, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

DECISÕES e SOLUÇÕES - OEIRAS

Podobni oglasi