SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 300 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
5
2+
260 m²
Rua Canto da Maya, Lisboa

spalnica5
površina260 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento T5 no Prestigiado Condomínio Twin Towers em Campolide (Sete Rios) Se procura elegância e conforto, este apartamento é a escolha ideal.  Lo...

Ostalo
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Rua Canto da Maya, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Vantagem Platina

Podobni oglasi