SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 000 000 €
(13 514 € / m²)
Prodaja
3
2+
148 m²
Rua de Campolide, Lisboa

spalnica3
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Localizado no coração de Lisboa, o Infinity Tower é um empreendimento residencial exclusivo que oferece o mais alto padrão de luxo e conforto. Este co...

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Rua de Campolide, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ruben Silva

Podobni oglasi