SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
895 000 €
(8 689 € / m²)
Prodaja
1
2+
103 m²
Rua General Taborda, Lisboa

spalnica1
površina103 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

O Loft dos Seus Sonhos no THE ARTT
Está prestes a encontrar o lar que transcende as suas expectativas!
Apresentamos o LOFT mais encantador de Lisboa n...

Ostalo
Starost oglasa: 490 dni
Posodobljeno: 490 dni

Lokacija

Rua General Taborda, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Realty Art M&J

Podobni oglasi