SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
320 000 €
(8 421 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
38 m²
Avenida do Brasil, Lisboa

spalnicaatypical
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

COPA COOL LIVING

Situado na Avenida do Brasil, junto ao Jardim do Campo Grande, em Lisboa, COPA COOL LIVING, é um projecto de construção nova, de hab...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Avenida do Brasil, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Realty Art M&J

Podobni oglasi