SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 195 000 €
(8 129 € / m²)
Prodaja
5
2+
147 m²
Rua da Glória, Lisboa

spalnica5
površina147 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 bedroom duplex apartment, furnished, with lots of natural light, 200 metres from Avenida da Liberdade.

The duplex is part of the Gloria 70 developm...

Parametri

Ustvarjeno z AI

OpremljenoNaravna svetlobaVarovanjeKuhinjski aparatiLeseni podVisoki stropiPo prenoviModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

Rua da Glória, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Baerz & Co Luxury Homes International

Podobni oglasi