SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
770 000 €
(7 624 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
101 m²
Rua Augusta, Lisboa

spalnicaatypical
površina101 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2-bedroom apartment inserted in a typical building that is being rehabilitated, located in the center of Lisbon, in Baixa. The apartment stands out by...

Ostalo
Starost oglasa: 496 dni
Posodobljeno: 496 dni

Lokacija

Rua Augusta, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BARNES Portugal

Podobni oglasi