SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 500 000 €
(13 966 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
179 m²
Rua da Junqueira, Lisboa

spalnicaatypical
površina179 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The perfect investment that combines 4 weeks of holiday in a luxurious 5-star hotel, in a prime location,  in LISBON with an excellent PROFITABILITY b...

opremljeno
Starost oglasa: 488 dni
Posodobljeno: 488 dni

Lokacija

Rua da Junqueira, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Gate to Portugal Investments

Podobni oglasi