SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
599 900 €
(7 893 € / m²)
Prodaja
3
2+
76 m²
Avenida Grão Vasco, Lisboa

spalnica3
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Kitchen + Living Room with 31.25m2. OPEN BALCONY with 12.33m2. The kitchen has white cabinets; Tiled wall behind the cabinets; Oven, Hob, Extractor Fa...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida Grão Vasco, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Realty ONE Group Premium

Podobni oglasi