SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
985 000 €
(8 140 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
121 m²
Rua Sousa Pinto, Lisboa

spalnicaatypical
površina121 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Elegância e História no Coração de LisboaOnde o Património encontra o Design ContemporâneoSituado na prestigiada Rua Alexandre Herculano, entre o Larg...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 5 dni

Lokacija

Rua Sousa Pinto, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RE/MAX Prestige

Podobni oglasi