SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
650 000 €
(5 039 € / m²)
Prodaja
4
2+
129 m²
Estrada da Luz, Lisboa

spalnica4
površina129 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this charming 4-bedroom home in the heart of Carnide, Lisboa, offering 173.1m² of comfortable living space. This used property combines moder...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Estrada da Luz, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Projectus

Podobni oglasi