SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
475 000 €
(8 051 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Lisboa

spalnica3
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In one of Lisbon's most characteristic neighborhoods, we find this charming 3-bedroom apartment in Penha de França.

With an area of 75m², this renova...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Realty Art Mar

Podobni oglasi