SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
450 000 €
(7 258 € / m²)
Prodaja
3
2+
62 m²
Rua da Graça, Lisboa

spalnica3
površina62 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

VENDE-SE
Charmoso e luminoso apartamento T2+1 com anexo/estúdio independente na Graça, Lisboa
Localizado num dos bairros mais autênticos e procurado...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Rua da Graça, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

iad Portugal

Podobni oglasi