SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
870 000 €
(8 969 € / m²)
Prodaja
1
1
97 m²
Rua Garrett, Lisboa

spalnica1
površina97 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1 Bedroom flat with 97sqm, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado, in Lisbon. A plac...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua Garrett, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Castelhana

Podobni oglasi