SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
870 000 €
(9 063 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
96 m²
Rua Garrett, Lisboa

spalnicaatypical
površina96 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1 bedroom flat with 97 m2, inserted in a new residential development that redefines the excellence of living in the heart of Chiado, in Lisbon. A plac...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Rua Garrett, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dils Portugal

Podobni oglasi