SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 150 000 €
(4 832 € / m²)
Prodaja
4
2+
238 m²
Rua dos Lusíadas, Lisboa

spalnica4
površina238 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

6 Bedroom flat in Alcântara, with 237.9sqm of private gross area, 6sqm balconies, a parking space and storage room, for total works. This is an invest...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 9 dni

Lokacija

Rua dos Lusíadas, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis

Podobni oglasi