SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
850 000 €
(3 795 € / m²)
Prodaja
3
2+
224 m²
Rua do Açúcar, Lisboa

spalnica3
površina224 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Inserido no novo empreendimento Prateato, este apartamento T2 combina arquitetura contemporânea, conforto e design moderno, num dos bairros mais promi...

Ostalo
Starost oglasa: 50 dni
Posodobljeno: 29 dni

Lokacija

Rua do Açúcar, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Era Praça de Espanha

Podobni oglasi