SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
940 000 €
(6 714 € / m²)
Prodaja
4
1
140 m²
Rua Prior do Crato, Lisboa

spalnica4
površina140 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Identificação do imóvel: ZMPT586959

BRAND-NEW 3-BEDROOM APARTMENT | ALCÂNTARA | HISTORIC BUILDING

Renaissance 1890 is a new development coming soon ...

Ostalo
Starost oglasa: 59 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Rua Prior do Crato, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ZOME Lisboa Time Oriente

Podobni oglasi