SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
925 000 €
(9 439 € / m²)
Prodaja
2
2+
98 m²
Rua das Farinhas, Lisboa

spalnica2
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

A sublime 2 bedroom apartment, inserted in a prestigious Private Condominium in Lisbon, with parking, swimming pool, gym and garden. Apartment with 14...

Ostalo
Starost oglasa: 58 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Rua das Farinhas, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi