SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 150 000 €
(7 468 € / m²)
Prodaja
3
2+
154 m²
Rua da Junqueira, Lisboa

spalnica3
površina154 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

3 Bedroom flat, with rental potential, with a privileged location in Belém, Lisbon. It offers a typology of three suites, gross area of 151sqm, a liv...

Ostalo
Starost oglasa: 74 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

Rua da Junqueira, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Castelhana

Podobni oglasi