SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
535 000 €
(11 630 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
46 m²
Rua Zófimo Pedroso, Lisboa

spalnicaatypical
površina46 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

1-bedroom apartment of 52 sqm located in the Prata Riverside Village development.
It comprises a 5 sqm kitchenette, 16 sqm living room and en-suite be...

Ostalo
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

Rua Zófimo Pedroso, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Podobni oglasi