SUPA24
Dnevna soba; naravna svetloba, sodoben slog, lesena tla
Dnevna soba
Spalnica; naravna svetloba, sodoben slog
835 000 €
(8 608 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
97 m²
Rua da Lapa, Lisboa

spalnicaatypical
površina97 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious two-bedroom apartment with 114 sqm, located in the Renaissance 1890 development in Alcântara, Lisbon.
This apartment is distributed as follow...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVarovanjeLeseni podVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 67 dni
Posodobljeno: 67 dni

Lokacija

Rua da Lapa, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Podobni oglasi