SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
4 147 500 €
(16 724 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
248 m²
Calçada do Marquês de Abrantes, Lisboa

spalnicaatypical
površina248 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

Magnificent 5-bedroom duplex penthouse located in the HorizOn Tejo development in Santos.
This 292 sqm penthouse is spread over the 3rd and 4th floors...

Ostalo
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Calçada do Marquês de Abrantes, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Podobni oglasi