SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
750 000 €
(11 905 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
63 m²
Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa

spalnicaatypical
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

One-bedroom apartment located in the Capuchos Residences project, in the center of Lisbon.
This spacious one-bedroom apartment has 63 sqm of floor spa...

Ostalo
Starost oglasa: 76 dni
Posodobljeno: 48 dni

Lokacija

Rua de Santo António dos Capuchos, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Podobni oglasi