SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
699 000 €
(11 459 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
61 m²
Rua da Vitória, Lisboa

spalnicaatypical
površina61 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

This charming 70sqm one-bedroom flat in Chiado has an equipped kitchen with an island, opening onto a large, bright living room, a en suite bedroom wi...

Ostalo
Starost oglasa: 75 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Rua da Vitória, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Infante & Riu - Portugal Real Estate

Podobni oglasi