SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
340 000 €
(6 071 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Rua Aliança Operária, Lisboa

spalnica2
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 bedroom apartment, on Rua da Aliança Operária. Located in Alcântara between Alto de Santo Amaro and Boa - Hora .
Renovated 2 bedrooms, 2 bedrooms, l...

Ostalo
Starost oglasa: 77 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Rua Aliança Operária, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Polo Central II

Podobni oglasi