SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 650 000 €
(6 206 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
427 m²
Avenida da República, Lisboa

spalnicaatypical
površina427 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

7 bedroom duplex penthouse in Lisbon, with 427 m² of floor space, spread over two floors, seven bedrooms, five bathrooms, four living rooms and multip...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

TerasaNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaTuš kabinaLočeni wcHodnikKuhinjski aparatiNaravna svetlobaPo prenoviVarovanje

Ostalo
Starost oglasa: 81 dni
Posodobljeno: 54 dni

Lokacija

Avenida da República, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dils Portugal

Podobni oglasi