SUPA24
Kuhinja; razgled, naravna svetloba
Kuhinja; lesena tla, po prenovi, naravna svetloba
Dnevna soba
510 000 €
(6 800 € / m²)
Prodaja
2
2+
75 m²
Rua do Seminário, Lisboa

spalnica2
površina75 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We present this magnificent two-bedroom apartment with a wonderful balcony and excellent sun exposure, a privilege difficult to find in the centre of ...

Ostalo
Starost oglasa: 89 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Rua do Seminário, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 House Market II

Podobni oglasi