SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
429 900 €
(4 777 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Avenida Grão Vasco, Lisboa

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Excelente apartamento T2 com arrecadação e totalmente remodelado em Benfica.
Localizado numa típica zona residencial, com comércio, serviços, restaura...

Ostalo
Starost oglasa: 90 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Avenida Grão Vasco, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Predimed

Podobni oglasi