SUPA24
Dnevna soba; lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
Kuhinja; kuhinjski aparati, lesena tla, naravna svetloba, sodoben slog
455 000 €
(7 712 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Calçada de Santo André, Lisboa

spalnica2
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The T2 apartments for sale in Graça, Lisbon, located in the exclusive Graça II development, offer modern two-bedroom living in one of Lisbons most aut...

Ostalo
Starost oglasa: 91 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Calçada de Santo André, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Realty Art M&J

Podobni oglasi