SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
499 000 €
(6 085 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
82 m²
Rua do Terreirinho, Lisboa

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this elegant 2-bedroom apartment, fully renovated and located in a recent building (2019), in the heart of Mouraria, one of Lisbon's most aut...

Ostalo
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Rua do Terreirinho, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KW Select

Podobni oglasi