SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
399 000 €
(6 045 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
66 m²
Rua da Madalena, Lisboa

spalnicaatypical
površina66 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this elegant, fully renovated one-bedroom apartment in a recently built (2019) building, located in the heart of Mouraria, one of Lisbon's mo...

Ostalo
Starost oglasa: 104 dni
Posodobljeno: 104 dni

Lokacija

Rua da Madalena, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KW Select

Podobni oglasi