SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 150 000 €
(7 516 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
153 m²
Rua da Junqueira, Lisboa

spalnicaatypical
površina153 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

3 bedroom flat, with rental potential, with a privileged location in Belém, Lisbon.
It offers a typology of three suites, gross area of 151 m², a liv...

Ostalo
Starost oglasa: 108 dni
Posodobljeno: 65 dni

Lokacija

Rua da Junqueira, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dils Portugal

Podobni oglasi