SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
755 000 €
(7 550 € / m²)
Prodaja
2
2+
100 m²
Rua Sam Levy, Lisboa

spalnica2
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

I present to you an exceptional two-bedroom apartment in the prestigious Smooth Restelo development, located in one of the most exclusive and peaceful...

Ostalo
Starost oglasa: 159 dni
Posodobljeno: 68 dni

Lokacija

Rua Sam Levy, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Nações

Podobni oglasi