Seznam ponudb
14
14
14
610 000 €
(7 625 € / m²)
Prodaja
1
1
80 m²
Rua da Caridade, Lisboa
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
80 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Caridade 30: Exclusive New T1 Duplex (80.43 sqm) with Terrace and City Views, Santo António, Lisbon
We present an exceptional investment and housing ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Razgled
Odprt bivalni prostor
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
161 dni
Posodobljeno:
71 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Rua da Caridade, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
CENTURY 21 Realty Art M&J
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
CENTURY 21 Realty Art M&J
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi