SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
545 000 €
(4 467 € / m²)
Prodaja
3
2+
122 m²
Rua Cidade da Beira, Lisboa

spalnica3
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

3-Bedroom Apartment for Sale Olivais, Rua Cidade da Beira

If you are looking for comfort, space, and a prime location in Lisbon, this is the ideal o...

Ostalo
Starost oglasa: 155 dni
Posodobljeno: 64 dni

Lokacija

Rua Cidade da Beira, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Nações

Podobni oglasi