SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
535 000 €
(9 907 € / m²)
Prodaja
1
1
54 m²
Lisboa

spalnica1
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this elegant 1-bedroom apartment for sale in Estrela, Lisbon, one of the citys most prestigious and charming neighborhoods. Currently under c...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 151 dni
Posodobljeno: 61 dni

Lokacija

Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 Realty Art M&J

Podobni oglasi