SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
540 000 €
(7 714 € / m²)
Prodaja
2
1
70 m²
Costa do Castelo, Lisboa

spalnica2
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 Bedrooms Apartment for Sale in Costa do Castelo, Lisbon This apartment, located on the 4th floor of a traditional building without an elevator, offe...

Ostalo
Starost oglasa: 179 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Costa do Castelo, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Remax Valor

Podobni oglasi