SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
835 000 €
(8 186 € / m²)
Prodaja
2
2+
102 m²
Rua Gilberto Rola, Lisboa

spalnica2
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

2 Bedroom apartment / 2 suites / 3 bathrooms 114.35sqm apartment with two suites, three bathrooms and a 17.50sqm terrace. The open-plan kitchen and l...

Ostalo
Starost oglasa: 179 dni
Posodobljeno: 52 dni

Lokacija

Rua Gilberto Rola, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Remax Prestige

Podobni oglasi