SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
3 100 000 €
(18 235 € / m²)
Prodaja
3
2+
170 m²
Rua Canto da Maya, Lisboa

spalnica3
površina170 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

3 Bedroom flat, with a special architect's touch, with 169.82sqm of gross private area, 40sqm of balconies, two parking spaces and storage room, inser...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Odprt bivalni prostorKuhinjski aparatiVisoki stropiNaravna svetlobaLeseni podPloščicePametne napraveVarovanjeOpremljenoModeren slogPrijazno do hišnih ljubljenčkov

Ostalo
Starost oglasa: 177 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Rua Canto da Maya, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Castelhana

Podobni oglasi