SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
850 000 €
(9 884 € / m²)
Prodaja
2
2+
86 m²
Rua dos Marcos, Lisboa

spalnica2
površina86 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

This excellent and exclusive apartment has stunning views over the Tagus River and Parque das Nações in Lisbon. All view photos were taken from inside...

Ostalo
Starost oglasa: 180 dni
Posodobljeno: 69 dni

Lokacija

Rua dos Marcos, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi