SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
890 000 €
(8 558 € / m²)
Prodaja
2
2+
104 m²
Rua Cidade de Cardiff, Lisboa

spalnica2
površina104 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Enjoy this stunning 2 bedroom apartment, a special corner located right in the center of Penha de França, in Lisbon. With a practical organization and...

Ostalo
Starost oglasa: 177 dni
Posodobljeno: 50 dni

Lokacija

Rua Cidade de Cardiff, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi