SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
380 000 €
(5 135 € / m²)
Prodaja
2
2+
74 m²
Estrada de Benfica, Lisboa

spalnica2
površina74 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

2 Bedroom apartment with 75sqm, completely renovated, brand new on Estrada de Benfica, Lisbon. Great sun exposure, with 2 fronts and excellent locatio...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Po prenoviOdprt bivalni prostorTuš kabinaLeseni podNadstropjeVarovanjePametne naprave

Ostalo
Starost oglasa: 176 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Estrada de Benfica, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Espacos WEB

Predimed

Podobni oglasi