Seznam ponudb
19
19
19
499 900 €
(5 813 € / m²)
Prodaja
3
2+
86 m²
Estrada de Benfica, Lisboa
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
86 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Excelente T3 em Benfica numa localização de excelência junto a todo o comércio local e transportes públicos
No Bairro familiar de Benfica, com o comé...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Prvotno stanje
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
C - Varčna
tip stavbe:
Opečna
Oprema:
Delno opremljen
Starost oglasa:
215 dni
Posodobljeno:
165 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Estrada de Benfica, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.
Zaprosi za natančen naslov
Povečaj zemljevid
Infrastruktura in storitve v okolici
Escolha Multipla - Mediação Imobiliária Unipessoal Lda
Milcasas - Escolha Multipla LDA
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Escolha Multipla - Mediação Imobiliária Unipessoal Lda
Milcasas - Escolha Multipla LDA
Prikaži e-pošto
Prikaži telefonsko številko
Kontaktiraj prodajalca
Podobni oglasi