SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
499 900 €
(5 049 € / m²)
Prodaja
3
1
99 m²
Rua Washington, Lisboa

spalnica3
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover your dream home in this almost-new 3-bedroom apartment located in the vibrant city of Lisboa. Priced at 479,900, this spacious 100m² residenc...

Ostalo
Starost oglasa: 214 dni
Posodobljeno: 16 dni

Lokacija

Rua Washington, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 New Home

Podobni oglasi