SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
618 000 €
(6 119 € / m²)
Prodaja
3
2+
101 m²
Rua Cordeiro Ferreira, Lisboa

spalnica3
površina101 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this beautifully renovated 3-bedroom apartment in the heart of Lumiar, Lisboa. Spanning 112m², this modern living space offers a perfect blen...

Ostalo
Starost oglasa: 227 dni
Posodobljeno: 18 dni

Lokacija

Rua Cordeiro Ferreira, Lisboa
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

CENTURY 21 House Market II

Podobni oglasi